Jorkšyriukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jorkšyriukai

Jorkšyrai
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jorkšyro terjerai. Veislės problemos

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
pukuteeee25




Pranešimų skaičius : 92
Age : 35
Miestas : Kaunas
ar turite jorksyra? : ne neturiu,bet svajoju kadanors auginti:)
Koks jusu jorksyriuko vardas?? : turesiu cihuahua jos vardas bus "roze"
Registration date : 2008-03-29

Jorkšyro terjerai. Veislės problemos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jorkšyro terjerai. Veislės problemos   Jorkšyro terjerai. Veislės problemos I_icon_minitimeSk. 04 06, 2008 12:27 am

. Mano manymu, rimciausios problemos yra displazija ir "vypadenije kolennoj chashechki" (sorry, bet nzn kaip ishverst). Kadangi, mano manymu, reikalavimai veisimui pas mus yra per shvelnus + yra nesveikas veisles populiarumas, del to daugelis jorku turi shias uzhpakaliniu koju problemas.

. Netrumpintos uodegos neshimas, kai shuo juda. Pagal standarta, uodega turi buti neshama auksciau nugaros linijos ir buti kiek imanoma tiesesne. Argumentacija, kad "tiek metu uodegos buvo trumpinamos ir nebuvo atrankos pagal shi pozhymi" man atrodo keista. T.y. aisq, kad yra problemu, bet tai ne priezhastis kad atrankos ir nebutu.
Atgal į viršų Go down
http://www.jorkai.lt
buckja136

buckja136


Pranešimų skaičius : 123
Age : 28
Miestas : Siauliai
ar turite jorksyra? : ne
Koks jusu jorksyriuko vardas?? : ne
Registration date : 2008-03-29

Jorkšyro terjerai. Veislės problemos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jorkšyro terjerai. Veislės problemos   Jorkšyro terjerai. Veislės problemos I_icon_minitimePen. 04 11, 2008 12:13 pm

sunny
Atgal į viršų Go down
http://one.lt
 
Jorkšyro terjerai. Veislės problemos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» VIRSKINIMO PROBLEMOS
» Apie veisles atsiradima ir t.t...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jorkšyriukai :: Apie jusu jorksyro terjerus :: Kokios jusu jorko blogosios savybes?-
Pereiti į: